Prodej rodinného domu 176 m2, pozemek 671 m2, Libušín, okr. Kladno

Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji rodinný dům o dvou bytových jednotkách s vlastním vchodem a polovinou pozemku k užívaní v obci Libušín okr. Kladno. Respektive k prodeji už jenom jedná bytová jednotka (levá část domu), druhá – rezervováno.

Jedná se o bytovou jednotku, která má vlastní vchod od silnice ze své poloviny pozemku a taktéž vchod na terasu z druhé strany. Je dvoupodlažní 4+kk (obě podlaží jsou plnohodnotná), užitná plocha 88 m2. V prvním podlaží domu se nachází vstupní hala, koupelna se sprchovým koutem, toaleta, kuchyňský kout a prostorný obývací pokoj, ze kterého je přímý vstup na zahradu s terasou. Ve druhém podlaží domu jsou tři neprůchozí pokoje a koupelna s toaletou. Každá jednotka má vyhrazené parkovací stání před domem.

Dům bude kompletně dokončený a řádně zkolaudovaný. Topení a ohřev vody je řešeno plynovým kotlem se zásobníkem. Kolaudace a předání hotové stavby cca březen 2020. Průkaz energetické náročnosti budovy se připravuje, proto je zatím uváděna energetická třída G.

Jedná se o velmi slunný Rezidenční areál Libušín pouze 8 rodinných domu v těsné blízkosti lesa. Jen pro rezidenty k dispozici bazén 8x4m slaná voda a dětské hřiště. Obec Libušín nabízí kompletní občanskou vybavenost (mateřská i základní škola, lékařská péče, pošta, lékárna, COOP, aj.). Výborná dopravní dostupnost – Kladno 3 min, Praha – Zličín 20 min. Více info u RK.