Pronájem luxusní vily 390 m2 Praha 6 – Břevnov

13.500,- EUR

K pronájmu špičkově vybavená luxusní vila s neopakovatelnou atmosférou luxusu a designu, situována ve vilové čtvrti Břevnov v těsné blízkosti parku Ladronka a v docházkové vzdálenosti do Petřínských sadů a k Pražskému hradu.

Tato vila o rozloze 390 m2 nabízí 4 podlaží se 4 apartmány. Každý apartmán má ne jenom svojí koupelnou s toaletou a bidetem, ale nádherný obývací pokoj a terasu. V 1.PP se nachází apartmán s velkými okny a vstupem do zahrady, kde je vinny sklep a nádherné posezení u nástěnného vodopádu. Dále je zde velká relaxační místnost, kterou pan majitel dovybaví dle přání nájemce. Technická místnost, kde je umístěný kotel,rozvodna zabezpečovacího systému, pračka, sušička atd. V přízemí domu je krásná uvítací hala s otevřeným vstupem do prostorného obývacího pokoje se kterého je vstup na velkou terasu a také oddělené kuchyně. Kuchyňská linka bude vybavená veškerými spotřebiči a opět dle přání nájemce. Dominantou celého domu je schodiště s originálním ručně kovaným zábradlím, nad kterým visí designový luxusní lustr zn. Lasvit, který má 181 pozlacených útvaru. V 1.NP nalezneme další dva apartmány s každého je vstup na terasu. V 2.NP poslední apartmán s velkou ložnicí ze které je vstup na terasu s krásným výhledem na historickou čtvrt Prahy a Břevnovský klášter, a prostorný obývací pokoj totéž se vstupem na terasu.

Srdcem celého domu je nadstandardně vybavení. Každý kus nábytku je originální, ručně vyrobený na míru italské zn. Cantory. V domě byli použitý přírodní materiály a povrchy vyššího standardu, např. mramorové vyhřívané podlahy. Veškeré doplňky jako záclony, zrcadla, obrazy, květiny, nástěnná svítidla a lampy, bude dovybaveno v elegantním a vysoce kvalitním provedení. Výjimečná nemovitost s vyváženou funkční a estetickou kvalitou, která svými parametry splňuje vysoké nároky na luxusní bydlení v kombinaci s přírodou.

Přijďte se přesvědčit sami, těším se na Vás.