Prodej rodinného domu 245 m², pozemek 1 043 m² Zvoleněves, okres Kladno

Nabízím k prodeji novostavbu rodinného domu o dvou bytových jednotkách v obci Zvoleněves, okr. Kladno. Dům stojí na mírně svažitém pozemku o rozloze 1,043 m2, zastavěná plocha 166 m2.

Každá bytová jednotka je rozdělená do dvou podlaží 1. NP a obytné podkroví s užitnou plochou 122,54 m2. Dispozice 5+kk ( obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma francouzskými okny se vstupem na terasu a zahradu, čtyři samostatné pokoje, dvě koupelny s WC, dvě chodby, šatna a technická místnost).

V nabídkové ceně se každá jednotka nabízí již dokončená, a to včetně podlah, dlažeb, dokončených koupelen, včetně zařizovacích předmětů, dveří a obložek atd.

Dům je velmi moderně řešen i po technické stránce, podlahové vytápění je v celém domě, zdrojem je pak tepelné čerpadlo systém vzduch-voda, které je současně i kombinované se zásobníkem pro ohřev teplé vody 203 litrů a příprava na fotovoltaické panely. Využití moderních materiálů a dostatečného zateplení podle nejnovějších norem zajišťuje tak domu výborné tepelné vlastnosti a velmi nízkou spotřebu energie.

Dům je napojen na vodu, elektřinu, kanalizace, dešťoví vody jsou svedené do 2x jímky 6m3 s přepadem do vsaku. Ke každé jednotce náleží 2x parkovací stání. Dům se nachází ve slepé, tiché uličce, ve které bydli pouze dva prima sousedy.

Termín dokončení stavebních práci a kolaudace cca do 3 měsíců, možná i dříve.

V obci základní občanská vybavenost: úřad, pošta, lékař, obchod s potraviny, mateřská a základní škola. Veškerá další kompletní občanská vybavenost pět minut autem – Slaný, nebo Praha – OC Šestka, letiště 15 minut autem.

Foto interiéru bude dodáno později, prohlídky jsou možné po dohodě.

Uvedená cena je za jednu bytovou jednotku.

Cena 10.300.000,- Kč