Prodej bytu 3+kk 94 m² Kochanova, Praha 6 – Břevnov

Cena: 10 850 000 Kč

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím prodej bytu v 2.nadzemním podlaží bytového domu „REZIDENCE NOSTALGIE“ v lukrativní části pražského Břevnova.

Čtyřpodlažní budova na rohu ulic Kochanova a Za Strahovem nabízí veškerý komfort moderního bydlení včetně parkování přímo před domem nebo v jeho bezprostředním okolí. Jedná se o bytový dům o jednom podzemním, dvou nadzemních podlažích a podkroví, s 9 byty a jedním nebytovým prostorem, který prošel nadstandardní rekonstrukce v r. 2016 : – střecha ( skládaná keramická krytina Tondach, tepelná izolace, oplechování na střeše, žlaby),

– fasádní štuková omítka,

– schodiště (kompletní repase a povrchová ƒúprava, umělý pískovec),

– v společných prostorech – keramická dlažba,

– domovní dveře ( kazetové dvoukřídlové plné dubové přírodní, kování bezpečnostní, historizující vzhled),

– okna ( dřevěná Eurookna).

Jedná se o bytovou jednotku 3+kk, 94,60 m2 rovněž v nadstandardním provedení:

– dřevěná masivní podlaha , keramická dlažba,

-vstupní dveře (kazetové jednokřídlové plné bílé, ocelová zárubeň obložená dřevem, kování bezpečnostní, historizující vzhled, zakázková výroba),

– systém generálního klíče (otevírá dveře od bytu, dveře od domu, příslušný sklep)

– vnitřní dveře (kazetové dveře , historizující zakázková výroba)

– velkoformátové keramické obklady zn. REFIN

– v koupelně sanita zn. LAUFEN

Jednotka je vybavená jednou telefonní zásuvkou v obytné místnosti, zásuvkou na společnou anténu v každém pokoji, datovou zásuvkou a domácím telefonem propojeným na zvonkové tablo u vchodových dveří.

Vytápění – centrální zdroj tepla – plynová kotelna v suterénu objektu.

Součástí prodeje je vybavení a zařízení bytu: dřevěná kuchyňská linka včetně spotřebičů a pracovní desky z kamene (žula), přírodní dřevěná ložnice v hodnotě 200.000,- Kč a další nábytek.

K bytu náleží sklepní kóje v 1.PP (2,10 m2).

Břevnov je skvělé místo pro život.

Hlavní rezidenční oblast nad Bělohorskou ulicí pak po celé její délce obklopuje rozlehlý park Ladronka, vhodný pro outdoorové aktivity i relaxaci. Naleznete zde moderní okruh pro kolečkové brusle, dětské hřiště a přímo u restaurace Ladronka i hřiště volejbalové.

Ladronka a obora Hvězda, vhodná pro procházky, ale i sport, je pak oddělena křižovatkou známou jako Vypich.

Rezidence Nostalgie se nachází jeden blok od hlavní ulice Bělohorská, kde je možné využít tramvajových spojů přímo do centra, ale i do ostatních pražských částí.

Autobusová linka, která má hned několik zastávek u parku Ladronka, slouží jako přímý spoj na metro Anděl a na této trase je možno využít i noční linky.

Díky bezprostřednímu napojení na hlavní komunikace a důležité pražské tunely je i doprava do centra autem dostupná a mimořádně pohodlná, stejně jako napojení na Pražský okruh. Doporučuji. Plus provize RK.