Prodej bytu 3+kk 143 m², terasa, 2x garážové stání, Švehlova, Praha 10 – Hostivař

Cena: Kč

PRODÁNO

Exkluzivně Vám nabízím prodej nádherného prostorného bytu 3+kk o výměře 97,02 m2 s terasou 46,23 m2, v novostavbě s výtahem, v ul. Švehlova, Praha 10 – Hostivař. Interiér bytu tvoří prostorná chodba, dvě ložnice, koupelna, samostatná toaleta a krásný slunný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Ze všech místností můžete vstoupit na terasu, která obklopuje téměř celý byt kolem dokola. Terasa je s krásným výhledem na panorama města Prahy, které zvlášť vynikne jak při západu tak i při východu slunce. Terasa je osazená skládací markýzou, je osvětlená a je zde přípojka vody. Byt má dřevěná dvojitá Eurookna a dvojité terasové dveře, které mají čtyřvrstvé izolační sklo s žaluziemi. Byt se prodává včetně vybavení, dle dohody lze i vyklidit.

Zastávka tramvají 22, 26 je přímo před domem, na hlavní ulici Švehlova, metro A s nástupní stanicí Skalka či Strašnická je dostupné tramvají do 5 minut.

V okruhu pár kilometrů se nachází Hostivařská přehrada s možností koupání, romantických projížděk v loďce nebo procházek s přestávkami k posezení v okolních restauracích či kavárnách. Tuto lokalitu protíná Naučná stezka Povodím Botiče nebo Naučná stezka Historií Hostivaře. Rádi vás uvítají i na farmě Toulcův dvůr, kde lze uprostřed města vidět neporušenou přírodu. Jen dvě minuty chůze od domu se nachází prodejna potravin Lidl a v těsné blízkosti rovněž i obchodní centrum VIVO s mnoha obchody, multikinem, poštou či lékárnou. K bytu je možné dokoupit 2x GS.